csenderu

Vánoční čtení

22. prosince se v čítárně Městské knihovny Sokolov konalo čtení s názvem Tenkrát o Vánocích... Posluchači tak měli možnost odpočinout si od předvánočního stresu... a zaposlouchat se do vánočních příběhů.

Za hudebního doprovodu kytary a flétny účinkovali Mgr. Petra Šišková, Mgr. Daniela Drobečková, Ing. František Faust a Mgr. Ladislav Sedláček.

 

Přednáška Romany Margetové

3. 12. 2014 - Přednáška, nebo léčivá terapie? – pohybem i slovem provedla posluchače Romana Margetová

Setkání knihovníků

V sobotu 22. 11. se již posedmé sešly pracovnice knihoven na Sokolovsku na tradičním předvánočním setkání. Součástí programu byla také návštěva výstavy Za dlouhých zimních večerů a Prodejní výstavy šperků v Muzeu Sokolov.
 

Ubrousková technika

Workshop "Ubrousková technika" pod vedením Emy Reismüllerové se konal v naší knihovně 6. prosince 2014. Byl určen především seniorům a zdravotně handicapovaným. Tato akce byla uskutečněna za finanční podpory Ministerstva kultury ČR.

Mayové

Mayové – národ se zajímavou kulturou, zvyky, architekturou a velmi tajemným kalendářem... O tom všem nám přijel 9. prosince 2014 do Městské knihovny v Sokolově vyprávět milý host, pan Zdeněk Ordelt. Za bohaté obrazové dokumentace měli posluchači možnost načerpat spoustu zajímavých informací o této tajemstvími opředené kultuře. Poutavé povídání bylo završeno věštěním za pomoci magického orákula T’zite. Posluchače zajímalo, zda napadne během letošní zimy hodně sněhu. A tak se na to pan Ordelt mayských předků zeptal. Zajímá Vás, zda budete letos potřebovat sáňky? Nechte se překvapit...

 

   
Copyright © 2019 Knihovna Sokolov. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.