csenderu

Adoptuj panenku – zachráníš dítě

LogoProjekt Adoptuj panenku a zachráníš dítě vyhlásil český výbor UNICEF. Cílem projektu je získat finanční prostředky pro celosvětovou očkovací kampaň UNICEF, a to za použití symbolu, který znají všechny děti na světě – panenky.

Panenky, které byly vyrobeny v naší knihovně na schůzce letošního květnového Dámského klubu, si zájemci mohou u nás "adoptovat" v dětském oddělení do konce roku 2013. Částka, kterou za "adopci" zaplatí, činí 600 Kč a je stanovena podle nákladů, potřebných na očkování jednoho dítěte v nejchudších zemích proti 6 hlavním smrtelným dětským chorobám (spalničky, záškrt, černý kašel, tetanus, tuberkulóza, dětská obrna).. V sumě jsou zahrnuty očkovací látky, injekční stříkačky, jehly, chladicí boxy, zaškolení zdravotníka apod.

Pokud se vám nějaká panenka zalíbí a nebyla ještě adoptována, můžete si ji zamluvit k "adopci " i pomocí e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a poté si ji přijít vyzvednout do dětského odělení.

13lada.jpg
LadaNarozena: 2012, Občanství: Afrika
předchozí  Set 2/5  další
13lada.jpg
14eufrazina.jpg
15maggie.jpg
16karla.jpg
17peggy.jpg
18leila.jpg
19tana.jpg
20zaira.jpg
21laky.jpg
22holubipirko.jpg
23alice.jpg
24selene.jpg
 

 
   
Copyright © 2018 Knihovna Sokolov. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.