csenderu

Můj příběh.....Jitka Hlavsová o své pouti z Lokte až na konec světa

Můj příběh… může být i Tvou nadějí

V úterý 28. 3. jsme zahájili nový cyklus besed s názvem Můj příběh. Naši hosté nám postupně dovolí trochu nahlédnout do svého soukromí a poodhalí nám, jak žijí s vážnou nemocí nebo znevýhodněním. Velmi si toho vážíme, protože v tom spočívá pravé hrdinství člověka – zaprvé přímo v boji s nepřízní osudu a zadruhé v tom, že zveřejněním svého příběhu velmi často pomohou druhým lidem. Protože ujištění, že „v tom člověk není sám“ a že to přece může taky zvládnout, dodává neskutečnou sílu a naději. Velmi za to všem našim hostům děkujeme.

Cyklus je realizován pod záštitou místostarostky města Sokolov paní Renaty Oulehlové, které také děkujeme za milé úvodní slovo. 28. 3. nám o své pouti z Lokte až na konec světa pověděla paní Jitka Hlavsová, které byl v roce 2011 diagnostikován karcinom prsu.

20. 4. nám o svém životě s roztroušenou sklerózou poví zpěvačka, klavíristka a skladatelka Hana Robinson a 9. 5. budeme besedovat s operní zpěvačkou Kateřinou Schejbalovou o životě se zrakovým znevýhodněním.

   
Copyright © 2018 Knihovna Sokolov. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.