csenderu
Informovaná máma: Proč nejde navážit 15 deka něhy? – PhDr. Marek Herman 
čtvrtek, 21 březen 2019,  5:00 -  7:00
Tamara RybárováShlédnutí : 426 

Informovaná máma 21. 3. 2019

 

Dovolujeme si Vás pozvat na další z cyklu přednášek a setkání rodičů s malými dětmi. Pořádáno v rámci projektu BOOKSTART

 

Proč vlastně máme děti? Existuje něco jako tajemství dobré výchovy? Co cítí a o čem opravdu přemýšlejí malé děti? Čeho se nejvíce bojí? Co nejvíce potřebují? Jaké jsou nejčastější chyby ve výchově? Jak vychovávají muži? A jak ženy? Proč je prvních šest let v životě naprosto klíčových? A co jsou to životní scénáře a jaké hry v životě hrajeme?

Proč je máma základním diamantem našeho života? Co je to vlastně tajný kód a jak si hledáme partnera pro život? Co je to most důvěry? A co znamená most odvahy? Jak vypadá třetí zrada matky? Máme se při rozhodování v životě spoléhat spíše na intuici nebo na rozum? Co znamená dívat se na svět „marťansky“? Co znamená, že je dítě „popelnicí“ rodiny? Proč mluvíme o věku 40 let jako o druhém nádechu? A proč ho většina lidí nezvládne? Proč roste počet žen, které jsou ve vnitřní izolaci? 

To všechno jsou otázky, na které se dozvíte odpovědi během přednášky, která účastníkům nabídne pohled na sebe sama, na své silné a slabé stránky, na své potřeby a sny. Dozvíte se informace o vás samotných, o mužském a ženském světě, ale hlavně o světě dětí.

 

PhDr. Marek Herman je zkušený a uznávaný lektor, dlouhodobě se zaměřuje na sebepoznání, seberozvoj a na psychologii dětí do šesti let. Je sympatický svým osobním zaujetím, se kterým svoje dílny a semináře vede. Přednáší na Universitě Olomouc, VŠE Praha, napsal knihu „Najděte si svého marťana“, která se stala bestsellerem českých rodičů a učitelů.

 

Malá ochutnávka, na co se můžete těšit: https://www.youtube.com/watch?v=1Uv0jCLC6W8

 

Vstupné činí 50,- Kč. Předprodej v čítárně MK Sokolov od 18. 2. 2019

 

Akce proběhne v aule sokolovského gymnázia

Zpět

   
Copyright © 2019 Knihovna Sokolov. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.