csenderu

Čtení pro seniory v Dolním Rychnově

Ve spolupráci s občanským sdružením Střípky zahájila v listopadu 2007 Městská knihovna Sokolov pravidelné čtení pro seniory v Domě ošetřovatelské péče v Dolním Rychnově.

V prosinci 2008 pracovnice Městské knihovny Sokolov uspořádaly vánoční verzi čtení v Domě s pečovatelskou službou v Dolním Rychnově. Předčítaly seniorům vánoční příběhy a také měly pro ně připraveny malé vánoční dárečky.

V dubnu 2009 pracovnice knihovny na svém pravidelném čtení seznámily seniory s celonárodní anketou "Kniha mého srdce" a ti se potom ankety ochotně aktivně zúčastnili a dali hlasy své nejoblíbenější knize. Mezi oblíbenými knihami se objevily např. tituly: Křižáci, Kříž u potoka, Římanka, Věčně zpívají lesy, Na západní frontě klid... Na závěr pracovnice knihovny rozdaly seniorům malé dárečky k nadcházejícím Velikonocům.

Koncem dubna 2010 přišly číst do Domova pro seniory v Dolním Rychnově čarodějnice, které také klientům přinesly malé čarodějnické sladkosti.

Prosincové čtení 20.12. 2011 se neslo již zcela ve svátečním vánočním duchu. Rozdávali jsme dárečky, zpívali koledy, ochutnali vánoční cukroví... A navzájem jsme si popřáli, abychom se ve zdraví scházeli i v novém roce 2012.

předchozí  Set 1/2  další
01ndk1.jpg
02ndk2.jpg
03ndk3.jpg
04ndk4.jpg
1cteni_dr.jpg
2vcdr1.jpg
2vcdr2.jpg
2vcdr3.jpg
cdrv1.jpg
cdrv2.jpg
cdrv3.jpg
drc1.jpg
   
Copyright © 2019 Knihovna Sokolov. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.