csenderu

Předčítání v Domě oštřovatelské péče v Dolním Rychnově

Poslední letošní předčítání v Domě ošetřovatelské péče v Dolním Rychnově se 20. 12. konalo v atmosféře už téměř vánoční. Povídali jsme si o Vánocích, o rozbalování dárků pod vánočním stromkem a ochutnali jsme cukroví, které babičky a dědečkové pod vedením socioterapeutky Katky Trnkové pekli. Přejeme všem klientům i pracovníkům DOP - HC krásné Vánoce a šťastný a úspěšný rok 2014. Za Městskou knihovnu Sokolov Daniela Drobečková a Jana Gossová

 

 

Rozvoz knih

Také v letošním roce rozvážely pracovnice knihovny knihy zdravotně handicapovaným spoluobčanům. Rozvoz je realizován 1x měsíčně pro všechny, kteří si ze zdravotních důvodů nemohou přijít do knihovny vybrat knížky sami. Velmi děkujeme panu veliteli Mgr. Petru Kubisovi za spolupráci Městské policie při rozvozu. Zájemci o tuto službu se mohou přihlásit na tel čísle 352 622 505 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Listování - Už je tady zas

LiStOVáNí (cyklus scénického čtení) proběhlo v naší knihovně 27. listopadu 2013. S knihou Timura Vermese Už je tady zas k nám přijeli Lukáš Hejlík a Alan Novotný. A byla to vskutku zábavná podívaná... 
V dopoledních hodinách proběhlo LiStOVáNí pro žáky středních škol, kde bylo navíc k vidění scénické čtení z knihy Tomáše Sedláčka Ekonomie dobra a zla.

Akce byla realizována s finanční podporou Karlovarského kraje.

 

 

 

 

setkání knihovníků v roce 2013

Halloweenské posezení pro klienty Domu ošetřovatelské péče v Dolním Rychnově

31. 10. uspořádalo občanské sdružení Střípky pod vedením ředitelky Renaty Oulehlové ve spolupráci s Městskou knihovnou Sokolov Halloweenské posezení pro klienty Domu ošetřovatelské péče v Dolním Rychnově. Pracovnice městské knihovny připravily krátký kulturní program, kterým bylo čtení strašidelných příběhů, a potom si se socioterapeutkami Kateřinou Trnkovou a Jarmilou Chvistkovou a s dobrovolnicemi ze Střípků popovídaly s babičkami a dědečky u kafíčka s moučníkem.

Mgr. Daniela Drobečková

Foto – archiv DOP-HC Dolní Rychnov

   
Copyright © 2019 Knihovna Sokolov. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.